Відеозйомка, ще зовсім недавно, була доступною лише для обраних. Зняти відеоролик, навіть найпростіший, могли лише рідкісні володарі дуже дорогих та технічно складних плівкових камер. А відеомонтаж раніше був просто недоступний для звичайного користувача. Та й зараз, незважаючи на те, що все стало набагато простіше, якісний відеоролик, рекламу чи комерційне промо без спеціального обладнання та навичок відеомонтажу зняти просто неможливо.

Подорож на байдарках морем навколо острова Джарилгач

Чудова подорож на байдарках морем навколо острова Джарилгач, яка відбулася перед початком Російсько-Української війни. Приємного просмотру, та залишайте ваші коментарі і запитання нижче.

Read More
Відеозйомка Харків Танцювальний флешмоб Лавсторі

Відеозйомка Харків Дуже романтичне замовлення - відеозйомка Харків, в якому було стільки багато всього цікавого: танцювальний флешмоб, і лавсторі, і головне все в тому, що в сюжет було вплетено інтригу з сюрпризом. Насамперед я, звичайно ж, пропоную вам подивитися відеоролик, а саме результат, як пройшла відеозйомка Харків, а вже потім розповім трохи про деталі, як […]

Read More
Креативний фотограф відеограф автор проектів та просто приємний співрозмовник. Якщо у вас немає історії, я вам її створю.
НАПИСАТИ
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram