13.06.2023

Відеозйомка Харків Танцювальний флешмоб Лавсторі

Відеозйомка Харків

Дуже романтичне замовлення - відеозйомка Харків, в якому було стільки багато всього цікавого: танцювальний флешмоб, і лавсторі, і головне все в тому, що в сюжет було вплетено інтригу з сюрпризом. Насамперед я, звичайно ж, пропоную вам подивитися відеоролик, а саме результат, як пройшла відеозйомка Харків, а вже потім розповім трохи про деталі, як саме відбувалася зйомка цього репортажного флешмобу.

Танцювальний флешмоб

Особливість цієї відеозйомки полягала в тому, що мені потрібно було зняти танцювальний флешмоб. А це означало, що у мене не було шансів на помилку і потрібно було зняти це репортажне відео з першого разу, з першого дубля, і все мало вийде ідеально. Не знаю, наскільки ідеально вийшло, мені напевно все-таки трохи важко буде судити. Зрештою, право оцінювати якість відео завжди залишається за глядачем.

Якщо вам сподобався цей танцювальний флешмоб і як це знято, то напишіть будь ласка про це в коментарях. При цьому можете також додати трохи критичних коментарів. Я думаю, що досконалий тільки Бог, а тому якщо ви оператор і займаєтеся зйомкою, то як фахівець напевно помітили якісь цікаві нюанси, які можна було б покращити. Цей танцювальний флешмоб був сюрпризом для майбутньої нареченої, і вона була здивована.

Лавсторі

Далі наша розповідь переходить до найцікавішого – лавсторі. Майбутній наречений вирішив зробити своїй нареченій пропозицію креативним способом і при цьому все це мало бути сюрпризом для нареченої. А тому танцювальний флешмоб готувався у повній таємності. Наречена була запрошена просто погуляти до парку гіркого, і ніби випадково натрапила на танцювальну групу. А головною дійовою особою і був майбутній наречений, який ховається під маскою, який ще не знав, чи відповість вона йому – так.

І ось він нарешті кульмінаційний момент цього лавсторі, несподівано з'явилися квіти, колечко, зі страхом вимовлені слова - "чи ти згодна" і ... ну загалом ви зрозуміли, це історія з хепі ендом. вона сказала йому так, а ми тепер маємо можливість насолодитися цією гарною історією. Фото в галерее - Відеозйомка Харків танцювальний флешмоб Лавсторі.

Прокоментувати чи поставити запитання

Креативний фотограф відеограф автор проектів та просто приємний співрозмовник. Якщо у вас немає історії, я вам її створю.
НАПИСАТИ
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram